Nie

Full Moon Rituál - joga a soundhealing meditácia

Počas splnu mesiaca sa pravidelne stretávame pri interaktívnych lekciách jogy zameraných na rôzne témy fyzického, mentálneho i duševného zdravia a pohody bytia. Náš FULL MOON RITUÁL je priestor vytvorený pre vás a vašu očistu tela, mysle a duše pomocou jogy a meditácie. 

Vesmír je rytmický, vidíme to v striedaní ročných období rovnako fázickým mesiacom, ktorý dorastá alebo ubúda. Gravitačná sila mesiaca má obrovský vplyv na stúpanie hladín mora. Ostáva nám energetické pôsobie, mnohí z nás majú problém so spánkom v určitých fázach mesiaca alebo naopak sa cítia dobití energiou.

Mesiac a jeho fázy ponúka ľudstvu pochopiť cyklickosť vesmíru, prírody, samého seba. Napojiť sa a vnímať energie, ktorými prechádzame v jednotlivých obdobiach a to práve vo fázach mesiaca, splnu a novu. Počas rituálu Full Moon  sa vieme dostať do súladu nielen sami so sebou, ale aj prírodou, spoznať svoje možnosti, napojenia, oddýchnuť si a dobiť baterky. A práve oddych je spojený s revitalizáciou, očistou tela nielen fyzického, ale aj emočného. Vysvetlíme si rozdiel medzi púšťaním a odpúšťaním, a propstredníctvom vedenej meditácie sa pripravíme na najbližšie obdobie až do ďalšieho splnu, kedy naše telá budú pripravené prijať nové veci, nové začiatky. Najprv je ale nutné ukončiť to staré, a v tom nám dáva podporu práve FULL MOON. Rituál podporíme splnovou jogou počas, ktorej budeme robiť krásnu zostavu Pozdrav mesiacu, po ktorej vás Dari prevedie jemnou splnovou meditáciou, aby ste si mohli následne pomenovať (každý sám pre seba), s čím sa potrebujete rozlúčiť, alebo čo už potrebujete pustiť, aby bol váš život ľahší a zmysluplnejší.
A potom spoločne, v sile kolektívnej energie, necháme cez meditáciu a zvuky kryštálových mís všetko neželané a nežiadúce z nášho života odísť (symbolicky) a vytvoriť tak priestor pre novú, zmysluplnú energiu vo svojom žití.

Mnoho národov pripisovalo vo svojich mytológiách obrovský význam práve Mesiacu a jeho fázam. Vraj jeho sila je mohutná a sila zámeru vyslaného počas jednotlivých fáz mesiaca má na nás vplyv. Rovnako ako Mesiac aj náše životy sú cyklické. Niekedy prechádzame svojimi fázami života s ľahkosťou, inokedy sa nám zdá, že to ide ťažšie. Na Vás a Vaše zážitky sa tešia lektorky Mia a Dari

Účinky:

  • Harmonizácia tela, mysle a srdca.
  • Očista fyzického i emočného tela.
  • Vedená meditácia a pozdrav mesiaca.
  • Pokoj a uvoľnenie.
  • Soundhealing s anjelskými zvukmi kryštálových mís
  • Precítenie čara púšťania a odpúšťania.

Aspoň dve hodiny pred začiatkom nejedzte ťažké jedlá a väčšie množstvá potravy. Pite viac čistej vody počas dňa.

Pomôcky zabezpečíme my: jogová podložka, bolster, deka, maska na oči

Prineste si: pohodlné oblečenie na cvičenie a meditáciu, prípadne vankúšik pod hlavu a uzatvárateľnú fľašu na vodu, ak si chete občerstvenie vziať do miestnosti na cvičenie

Vhodná pre: začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých

Trvanie: 90 min

Cena: 15 €

neplatí permanentka ani Multisport

Miesto konania: Gemini Centrum, Trenčín

Lektori:
Mia - joga
Dari - meditácia a soundhealing

 
Prihlásiť sa na lekciu

CACAO HEALING CEREMONY: LEVIA BRÁNA - Precitni do svojej pravdy

CACAO HEALING CEREMONY: LEVIA BRÁNA - Precitni do svojej pravdy
26.7. nám začal májsky galaktický nový rok a oficiálne sa otvoril portál Levej brány, ktorú poznali a slávili napríklad už v dávnom Egypte, ktorý bude vrcholiť 8.8.
Silná Levia energia a symbolika nových začiatkov nás v tejto dobe vyzýva, aby sme odhalili silu nášho vnútorného slnka. Aby sme žiaru našej duše znovu potvrdili a prejavili i navonok.

S láskou ťa pozývame na unikátnu CACAO HEALING CEREMONY, tentokrát na tému "Precitni do svojej pravdy".
Pomocou kakaovej medicínky sa napojíme na našu dušu, srdce a pravdivý potenciál, ktorý v sebe nosíme ukrytý. pozrieme sa na poslanie, ktoré sme sem na zem prišli naplniť.
Precítime a precitneme do pravdy o tom, kým naozaj sme, kam kráčame a kde na tejto ceste práve teraz sme. Zahĺbime sa do srdca, aby nám ukázalo pravdu - čo mám v sebe liečiť? Čo ešte potláčam? Ktorej časti sa mám venovať a čo si pýta moju pozornosť?

Otvoríme sa kráse, sile a jedinečnosti, ktorá je v nás, ktorá už je našou súčasťou.

O CACAO HEALING CEREMONY

Každá osoba je jedinečná a potýka sa s vlastným „batohom“ situácií, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť (niekto by to mohol nazvať i problémami ). V dobe súčasného konzumu a odvrátenia sa od seba samých sme prišli do bodu, kedy sebaláska je obohratý pojem, ktorý paradoxne nedokážeme brať osobne a správne ho uchopiť v náš prospech. Žijeme rýchlym spôsobom života plným povinností, stresu, nabitého programu do poslednej minúty. Plný chaotických myšlienok, žitia v minulosti či v ďalekej budúcnosti. Robíme VŠETKO, úplne všetko. Až na jednu podstatnú vec – nežijeme v prítomnosti, tu a teraz. Život nám uniká pomedzi prsty, hoci sme si vedomí toho, že minulosť i budúcnosť sú len ilúzia a jediné čo existuje je prítomnosť. Napriek tomu sa vyhýbame myšlienkam na túto pravdu a ďalej žijeme urýchlené, konzumom presiaknuté a málo spokojné životy s absenciou lásky, vďačnosti, pokory a hojnosti.

100% kakao je silná medicína, ktorá otvára srdce práve láske a vďačnosti. Aj v domácom prostredí bez ceremoniálneho pitia cítite veľmi silné a zreteľné účinky – ste aktívnejší, vnútorne pokojnejší a citeľne šťastnejší. Niektoré odrody sú určené na hlbokú vnútornú prácu a môžete pociťovať chuť izolovať sa od spoločnosti, pri iných, naopak, máte chuť objať celý svet. Viac o kakau sa dozviete aj v podcaste Hodinový guru v časti s názvom „O 100% ceremoniálnom kakau, ktoré vás môže natrvalo urobiť zdravými a šťastnými“. Podcast si vypočujete na spotify alebo webovej stránke tiskova.sk.

Ceremónia bude prebiehať formou hlbokej vedenej meditácie, na ktorú vás pripraví Mio svojimi dychovými cvičeniami. Meditácia ktorá bude sprevádzaná soundhealingom - tibetskými i krištáľovými misami, ďalšími rezonančnými nástrojmi a ohňovou ceremóniou. Prítomné budú teda silné mužské i ženské energie, vďaka čomu sa dopracujeme k ich nádhernej harmónii. Tento proces podporí pitie silných, signifikantných a silne transformačných druhov kakaa – presné odrody vyberáme v daný deň a na stretnutí vám o nich povieme viac. Chýbať však nebude ani úvodné zasvätenie a záverečné zdieľanie.
Kakaové ceremónie sú pre nás „živým organizmom“ a často dopĺňame a jemne meníme program priamo na mieste na základe nacítenia sa na účastníkov.

Prečo je tento rituál pre vás dôležitý a môže byť kľúčovým?

Rituály boli v minulosti u našich predkov neoddeliteľnou súčasťou ich života. Pomáhali ľuďom prejsť náročnými obdobiami a dôležitými životnými miľníkmi. Od istého času sa v „modernom“ svete začali strácať a nahradila ich konzumná nevedomá spoločnosť. V súčasnosti sa opäť učíme to, čo sme vedeli, no zabudli a prinavraciame sa k vlastným koreňom a prirodzenosti.

Prečo práve kakao?

Mezoamerické kultúry objavili kakao už pred 3500 rokmi. Už vtedy bolo veľmi vzácne, využívalo sa ako platidlo a pila ho prevažne elita. Hlavnou látkou kakaa je Teobromín, ktorý má povzbudzujúce účinky a prekladá sa doslova ako Jedlo Bohov. Obsahuje veľa antioxidantov, vitamínov, okysličuje nervový systém a uvoľňuje svalstvo. Postupne sa vďaka nemu dajú instantne liečiť rôzne blokácie, ktoré vedia v človeku kolovať aj desiatky rokov. Tento zážitok a terapiu s nadšením chceme zdieľať aj s tebou.

Pred podujatím odporúčame byť na ľahkej strave, aspoň 4 hodiny nepiť kávu a dodržiavať pitný režim pred i po ceremónii.

Stačí si priniesť úsmev, lásku v srdci, pohodlné oblečenie a o všetko ďalšie sa postaráme.
Môžeš si priniesť i vlastné krištály a amulety na dobitie.

Dátum a čas: 11.8. 2022 od 18.00 do 21.00

Cena 30€
(platba na mieste možná len v hotovosti, nutné je prihlásenie sa cez správu)
info@geminicentrum.sk

Ceremóniou vás budeme sprevádzať my, Miška Tišková, Dari Szép a Mio Gago.

POZOR! Pre správnu rezerváciu miesta je potrebné vopred sa prihlásiť prostredníctvom správy buď jednému z vyššie menovaných alebo na Cacao healing ceremony či sprácou do Gemini centra!

V prípade otázok radi poradíme.

Tešíme sa na teba!

Mini Letný Kurz Jogy pre začiatočníkov

ZAČNI S JOGOU: MINI LETNÝ KURZ JOGY OD A-Z 
UTORKY počas 4 týždňov 17,30 - 18,45 hod 
05.07. - 26.7.2022

Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí túžia začať s jogou a nevedia ako. Naučíme Vás jednoduché terapeutické jogové pozície, ktoré Vám zlepšia držanie tela, pomôžu Vám získať správne pohybové návyky. Vďaka pravidelnej jogovej praxi sa oslobodíte od bolestí chrbta a hlavy. Zlepšíte si nielen držanie tela, ale aj kapacitu pľúc, uvoľnite napätie, stres a únavu, uvoľníte blokády a stuhnutosť. Časom získate vnútornú stabilitu, rovnováhu a vybudujete si silu. Vďaka pravidelnej praxi a hlbokému dychu si svoju vitalitu a energiu udržíte až do vyššieho veku.
Počas kurzu sa oboznámite s najdôležitejšimi asánami (pozíciami) a ich variáciami. Dozviete sa, ako ich správne cvičiť, aby boli pre Vaše telo prínosom. S precíznym zameraním sa a koncentráciou na dych precítite svoje telo, jeho hranice, slabiny i silné stránky. Naučíte sa správne dýchať, bezpečne a hlavne efektívne "pracovať" s vlastným telom tak, aby bolo zdravšie, pružnejšie, silnejšie. Odhalíte napätie a reaktivujete samoliečivé sily.

Tento Mini Kurz bude oslobodený od teórie, budeme sa venovať výhradne cvičeniu, aby sme všetko za 4 týždne zvládli. Ale nejaké zaujímavosti sa na kruze učite dozviete a bude priestor aj na vaše otázky.

Na kurz sa prihlasujte prostredníctvom našej web stránky, cez rozvrh.

Cena: €40

VÝHODNÁ PONUKA - po absolvovaní tohto kurzu budete môcť naše štúdio navšťevovať za zvýhodnenú cenu počas celého mesiaca August. (Platí na akúkoľvek lekciu - iba €5.50 za lekciu)
 

V prípade vymeškanie ktorejkoľvek lekcie bude možnosť lekciu si u nás nahradiť!!!

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet, až potom bude vaše miesto rezervované na kruze.

Číslo účtu: 2101326973
IBAN: SK7783300000002101326973
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Kurzu.
         

K dispozícii máme eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie.

 

Storno podmienky:
Nájdete v sekcii FAQ

 

***Naše štúdio je plne vybavené, stačí prísť.***

Tešíme sa na Vás. 

Prihlásiť sa na kurz
 

Workshop Pranajáma a Soundhealing

Workshop dychových techník - Pranajáma a Soundhealing

24.04 o 16.00 - 18.00

Workshop dychových technik pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o správnom dýchaní a naučiť sa jednoduché, zato účinné techniky pre zlepšenie zdravia.

Vďaka ktorému si osvojíte rôzne dychové techniky prispievajúce k zlepšeniu celkového zdravia a prevencii problémov dýchacích ciest. Pranajáma je umenie a zahrňuje techniky, ktoré povzbudia dýchacie orgány, aby sa pohybovali a rozpínaly zámerne, rytmicky a intenzívne. Skladá sa z dlhého, trvalého jemného prúdu nádychu, výdychu a zádrže dychu. Na tomto workshope sa naučíte dych regulovať a distribuovať. Pravidelným cvičením Pranajamam získate viac energie, skvalitní sa Váš spánok a budete lepšie zvládať stresové situacie.

Dýchanie je základom života. Stačí s ním prestať na päť minút a viac sa nenadýchnete. Dych je pre život aj jeho kvalitu veľmi dôležitý. Preto ak sa ho naučíte správne používať budete žiť zdravšie, spokojnejšie a s dychom do vás vstúpi aj nová energia.

Súčasťou workshopu je aj hlboká relaxačná technika soundhealing.

 

OBSAH WORKSHOPU

- Čo je "dych" a ako nám môžu dychové techniky zlepšiť kvalitu života

- nabité dve hodiny teórie aj praxe, počas ktorých si vysvetlíme a vyskúšame správnu fyziológiu dychu.

-Prakticky sa naučíme ako správne dýchať v bežnom živote, ako využívať bránicu- náš hlavný dychový sval.

- Naučíme sa dychové techniky pre začiatočníkov

- Dychové techniky na zväčšenie vitálnej kapacity pľúc

- Dychové techniky na zlepšenie imunity a podporu trávenia

- Dychové techniky na zahriatie ale aj schladenie organizmu

- Dychové techniky na zlepšenie koncentrácie ako príprava na meditáciu

- Dychové techniky, ktoré vám pomôžu lepšie zvládnuť stresové situácie

Ako sprievodný program workshopu sme si pre vás pripravili záverečné uzemnenie a relaxáciu pomocou soundhealingu. 

Zvuk tibetskych misiek a gongu vás uvedie do stavu hlbokej relaxácie, vnútorného kľudu a harmónie. Vibrácie vás odnesú z pominuteľného sveta do prítomného okamihu v ktorom dokážeme vidieť a porozumieť sami sebe.

Tibetské misky sú hudobnými nástrojmi s vysokými vibráciami, ktoré pomáhajú obnovovať harmonickú frekvenciu živej hmoty a prenikajú do najhlbších sfér tela a mysle. Zvuk má hlboký vplyv na naše emócie a psychiku.

 

Na workshop sa prihlasujte prostredníctvom našej web stránky 

www.geminicentrum.sk/rozvrh

 

DÁTUM A ČAS:

Nedeľa 24. 4. 2022 od 16:00 - 18:00
 

Cena v zľave: €15 pri rýchlom registrovaní a platbe do 16.4.2022

Cena plná: €20 po dátume 16.4.2022

 

 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet. Až po úhrade sumy bude vaše miesto rezervované.

Číslo účtu: 2101326973
IBAN: SK7783300000002101326973
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Kurzu.
 

Storno podmienky:

v sekcii FAQ

 

Čo si so sebou priniesť?

Uzatvárateľnú fľašu s vodou, Zápisník a pero, pohodlné oblečenie

 

V štúdiu máme k dispozícii eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie.

 

Tešíme sa na Vás. :)

Prihlásiť sa na workshop

ŽENSKO+MUŽSKÉ = MUŽSKO+ŽENSKÉ kruhy

Stretnutie ŽENSKO+MUŽSKÉ = MUŽSKO+ŽENSKÉ kruhy

Srdečne Vás pozývame do spoločného bezpečného kruhu, kde budeme vedome spolu zdieľať, komunikovať, spoznávať Seba a rozpoznávať skutočnosť... Stretnutie je vhodné pre páry aj jednotlivcov, pre každého z Vás, kto si želá vyživiť svoj vzťah, prípadne pochopiť hlbšie súvislosti v partnerstve a v živote. V spoločnom kruhu sa pozrieme aj na to ako, spoločenský vývoj ovplyvnil naše partnerské i rodinné vzťahy a aké to má dôsledky. Budeme vnímať naše pocity... Hovoriť práve toľko, koľko si dovolíme... Porozprávame sa o princípoch fungovania mužsko-ženskej energie v nás samých ako aj v našich partnerstvách... Autenticky sa budeme venovať téme komunikácie aj sexuality ako dvom základným pilierom partnerstva a možno zažijeme aj mnoho, mnoho iného... Najmä Vám odovzdáme naše praktické rady a skúsenosti.

NÁPLŇ STRETNUTIA:
- rešpektujúce zdieľanie a prepojenie sa v kruhu
- zvedomenie mužsko-ženských a žensko-mužských princípov
-praktické zážitkové cvičenia, ktoré sú vedené hravou formou
-meditácia, kde budete mať možnosť vnímať svoj vnútorný svet a dať pozornosť svojim pocitom
-hlboké prepisovanie kódov až na úrovni podvedomia

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:
- oblečenie v ktorom sa cítite dobre
- uzatvárateľnú fľašu s vodou

ČAS A DÁTUM STRETNUTIA: 20.04.2022, 16.00 – 19:00

LEKTORI: Sme vedomý pár certifikovaných terapeutov, Daria Turzík a Richard Šramka. Pôsobíme v Trenčíne. Sme žena a muž. Sme ľudia . Aj my sme "len" Richard a Daria. Duše v telách, ktoré majú aj svoju "ľudskú časť", "svoju povahu", viac alebo menej spracované traumy z detstva ... To všetko a mnoho iného vytvára "dokonalo-nedokonalý" celok. To všetko a mnoho iného nám pomáha stále ostávať v bdelosti... Nerodíme sa "s návodom na život ani na vzťahy". Jeden druhému sme si vzájomne bránami. Bránami k Sebe a k tzv. „Novej Zemi“... Bránami do frekvencie lásky v každodennosti... V našom partnerstve každý jeden deň, najlepšie ako práve vieme, na „našom spolu“, vedome PRACUJEME .

CENA: jednotlivec/20€, pár/30€.
Počet miest je obmedzený a preto je dobré urobiť záväznú rezerváciu, čím skôr.
V prípade záujmu nás kontaktujte na dar@vedomespolu.sk alebo 0917 414 988.

Tešíme sa na Vás!

Terapeuti a sprievodcovia duše,
Daria Turzík a Richard Šramka

Splnová meditácia a soundhealing

Mesačný svit je počas obdobia Splnu jasnejší ako v iné noci. Hovorí sa, že tento svit odhaľuje všetko skryté. Dôsledkom toho sa v tomto období stávame uvedomelejšími a emócie preciťujeme silnejšie.

Úlohou Splnu v našich životoch, je prečistiť telo a myseľ od negatívnej energie, ktorá sa nám nahromadila. Prečistením si vytvárame priestor pre nové a pozitívne začiatky. Ako sa vraví, prechody bývajú stále ťažké, no v konečnom dôsledku prospešné.

Energiu vesmíru zosilnenú splnom napojíme na vibrácie tibetských misiek a gongov. Čaká Vás silný fyzický ale aj duchovný zážitok čistého vedomia.
Pridajte sa ku všetkým, ktorí tento čas využivajú na meditáciu a sprítomnenie.

Kurz dychových techník - Pranajáma

Kurz dychových techník - Pranajáma

4 týždňový kurz
Začíname od 30.03 o 17.30 - 18.30

4 Týždňový kurz dychových technik pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o správnom dýchaní a naučiť sa jednoduché, zato účinné techniky pre zlepšenie zdravia.

Každú Nedeľu bude prebiehať kurz, vďaka ktorému si osvojíte rôzne dychové techniky prispievajúce k zlepšeniu celkového zdravia a prevencii problémov dýchacích ciest. Pranajáma je umenie a zahrňuje techniky, ktoré povzbudia dýchacie orgány, aby sa pohybovali a rozpínaly zámerne, rytmicky a intenzívne. Skladá sa z dlhého, trvalého jemného prúdu nádychu, výdychu a zádrže dychu. Na týchto lekciách sa naučíte dych regulovať a distribuovať. Pravidelným cvičením Pranajamam získate viac energie, skvalitní sa Váš spánok a budete lepšie zvládať stresové situacie.

Dýchanie je základom života. Stačí s ním prestať na päť minút a viac sa nenadýchnete. Dych je pre život aj jeho kvalitu veľmi dôležitý. Preto ak sa ho naučíte správne používať budete žiť zdravšie, spokojnejšie a s dychom do vás vstúpi aj nová energia.

 

OBSAH KURZU

- Čo je "dych" a ako nám môžu dychové techniky zlepšiť kvalitu života

- 5 hodín teórie aj praxe, počas ktorých si vysvetlíme a vyskúšame správnu fyziológiu dychu.

-Prakticky sa naučíme ako správne dýchať v bežnom živote, ako využívať bránicu- náš hlavný dychový sval.

- Naučíme sa dychové techniky pre začiatočníkov

- Dychové techniky na zväčšenie vitálnej kapacity pľúc

- Dychové techniky na zlepšenie imunity a podporu trávenia

- Dychové techniky na zahriatie ale aj schladenie organizmu

- Dychové techniky na zlepšenie koncentrácie ako príprava na meditáciu

- Dychové techniky, ktoré vám pomôžu lepšie zvládnuť stresové situácie

 

Na kurz sa prihlasujte prostredníctvom našej web stránky 

www.geminicentrum.sk/rozvrh

 

DÁTUM A ČAS:

Každú Stredu od 30. 3. 2022 od 17:30 - 18:30
počas štyroch týždňov

 

 

Cena v zľave: €35 pri rýchlom registrovaní a platbe do 23.3.2022

Cena plná: €40 po dátume 23.3.2022

 

 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet. Až po úhrade sumy bude vaše miesto rezervované.

Číslo účtu: 2101326973
IBAN: SK7783300000002101326973
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
V správe pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a názov Kurzu.
 

Storno podmienky:

v sekcii FAQ

 

Čo si so sebou priniesť?

Zápisník a pero, pohodlné oblečenie

 

V štúdiu máme k dispozícii eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie.

 

Tešíme sa na Vás. :)

Prihlásiť sa na kurz

YIN YANG soundhealing na oslavu rovnodennosti

Každá bytosť sa skladá z dvoch protichodných, ale vzájomne sa dopĺňajúcich energií – jin (ženská) a jang (mužská). Predstavujú časti celku, ktoré nemožno nikdy oddeliť. Spolu tvoria kruh života.

Deň a noc sú vynikajúcim príkladom jin a jang. Obaja sú si rovní, ale protichodní, no harmonicky spolupracujú na udržaní života.

Jin je hlboko intuitívna, pocitová stránka vašej povahy, ktorá sa túži prejaviť kreatívnym spôsobom. Jang je aspekt myslenia, plánovania, ktorý analyzuje a buduje štruktúru.

Keď sú tieto energie nesprávne zoradené, vedie to k pocitom vnútorného konfliktu, ale keď obe fungujú harmonicky, dejú sa úžasné veci.

Predtým, ako vám prezradíme tajomstvo vyrovnávania týchto energií vo vnútri; je dôležité porozumieť množstvu život zlepšujúcich výhod, ktoré získate:
 

• Silnejší pocit seba samého.

• Viac vnútorného pokoja a znížená úzkosť.

• Vhľad do svojho vyššieho zmyslu života.

• Silnejší zrak mysle a lepšia intuícia.

• Pocit celistvosti a naplnenia.

• Zvýšená kreativita.

• Myslenie celého mozgu, ktoré spája logiku a intuíciu.

 

Ako teda vyvážiť tieto energie, aby ste si uvedomili viac celistvosti vo svojom živote?

Ruku na srdce, meditácia je najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako zosúladiť svoje energie jin a jang.

V tejto meditácii môžete preskúmať duality vo vnútri a spojiť sa so svojou podstatou, ktorou je rovnováha. Vaše vedomie bude vedené cez vaše fyzické, energetické, emocionálne a mentálne telo. Budete vyzvaní, aby ste si jednotlivo ponechali priestor pre časti Yin a Yang, aby ste umožnili obom energiám stúpať a nájsť rovnováhu.

O lektoroch:

Mio Gago
Dlhoročný učiteľ meditácie, odveký hladač pravdy a vášnivý zvukoterapeut. Vo vibráciach tibetských mís nachádza vnútorný pokoj a liečivú silu, ktorú využáva pri meditáciách a terapiách zvukovom. Ak prijmeme fakt, že zvuk je vibrácia a ak vieme, že vibrácia prechádza celou našou fyzickou schránkou, potom pochopíme, že zvuk nepočujú len naše uši, ale takisto aj všetky bunky v našich telách. Dôvodom prečo nás dokáže zvuk uzdraviť na fyzickej úrovni je ten, že liečivý zvuk sa nás hlboko dotýka a transformuje nás po stránke emocionálnej a duchovnej, čo má spätný vplyv aj na naše fyzické telo.

Dari Szép 
Venuje sa už viac ako 20 rokov života štúdiu meditačných techník, spirituality a filozofie, nielen tej západnej, ale i iných kultúr, z ktorých múdrosti jej pomáhajú „namaľovať“ alebo „napísať“ si ten svoj životný príbeh tak, aby to bolo dielo, ktoré chce prežiť. 
Hrá na kryštálové misy.
Kryštálové misy v sebe spájajú alchýmiu zvuku a kryštálu. Kryštál má mnoho vlastností. Zosiľuje, transformuje, kumuluje a prenáša vibrácie…teda vlnenie. Vo svojej podstate je to transformátor energie, transformuje nižšie, hustejšie tóny, zvuky, energie na ľahšie, jemnejšie a vyššie.

Keď sú kryštálové misy aktivované zvukom, spustí sa jav nazývaný akustická luminiscencia - svetelná hudba. Vlastnosti týchto zvukových vĺn generujú akustickú bio-fotónovú odpoveď v celom organizme. Jednoducho povedané, zvuk tvorí svetlo a vyžarovanie a nastoľuje telu prirodzenú elektromagnetickú harmóniu a zvyšuje vitalitu, zharmonizuje meridiány a zladí fyzické telo so všetkými aurickými vrstvami. Svetlo je najvyššou inteligenciou ľudského tela vsadené ako najvyšší, najdokonalejší harmonický kód v subatomárnom jadre každej jednej častice…bunky….
Fyzické telo sa skladá z tekutých kryštalických systémov v bunkových membránach, tukových tkanivách, svalovej a nervovej sústave, lymfe a krvi. Každá jedna časť ľudského tela odpovedá na tieto zvukové, svetelné vibrácie.

Čo vás  čaká?

 

  • Yin Yang soundhealing meditácia
  • Dychové techniky na vyrovnanie mužskej a ženskej energie
  • Vibračný kúpeľ na harmonizáciu božskej energie a energie zeme s kryštálovými a tibetskými misami
  • Gongový rituál na očistenie negatívnych emócií

 

Kedy:  20.03.2022 o 17.00 - 19.00

Prihlasujte sa prostredníctvom našej web stránky, cez rozvrh.

https://geminicentrum.sk/rozvrh

 

Cena:

30 €  pri platbe vopred

35 €  namieste

 

Kapacita miest obmedzená.

 

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú udalosť, ktorú v Trenčíne len tak nezažijete.

 

Sumu je potrebné uhradiť vopred prevodom na náš bankový účet, aby bolo vaše miesto záväzne rezervované.

Číslo účtu: 2401225082

IBAN: SK5583300000002401225082

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

V správe pre príjemcu uveďte prosím vaše meno, priezvisko a názov udalosti.

 

Prineste si so sebou:

Niečo pohodlné na seba
Prípadne vlastnú deku a vankúš
Uzatvárateľnú fľašu na tekutinu

Prihlásiť sa na udalosť

Kurz joga zdravý chrbát

Kurz Joga pre zdravý chrbát

5 týždňový kurz 

Každý Utorok od 25.01. v čase od 18.15 - 19.15

Chrbtica je pilierom nášho tela. Častokrát je vystavená nepriaznivým vplyvom. Sedavá práca, nesprávne držanie tela, jednostranná záťaž alebo nosenie detí či nákupov môžu spôsobovať nepríjemné bolesti chrbta.
Kurz je vedený s individuálnym prístupom pre všetkých, ktorých "trápi" boľavý a stuhnutý chrbát, zažívajú opakované bolesti hlavy. Ale aj pre tých, ktorí si chcú zlepšiť držanie tela, spevniť chrbtové a brušné svaly, uvoľniť stuhnutosť krku, šije, krížov, uvoľniť napätie medzi lopatkami.
Cviky, ktoré sa na kurze naučíte ako aj jednotlivé zostavy sú zamerané na natiahnutie stuhnutých svalov chrbta a posilnenie svalového korzetu. Joga pre Zdravý chrbát je terapeutický systém špeciálnych rehabilitačných cvičení, ktoré sú zamerané na prevenciu a liečbu porúch pohybového aparátu u ľudí ktorejkoľvek vekovej kategórie.

Okrem chrbtových svalov a posilneniu brušných svalov sa na kurze budeme venovať sedacím svalom a natiahnutiu zadných stehenných svalov. Všetky tieto skupiny svalov sa aktívne zapájajú do držania tela. Pokiaľ sú však tieto svaly ochabnuté alebo skrátené preberajú ich funkciu okolité svaly, ktoré sa preťažujú a spôsobujú nám bolesti chrbta. Zdravý chrbát nie je len zdravá chrbtica, ale aj zdravé kĺby, silné a pružné svaly okolo kostí, ktoré sú pre našu chrbticu stabilnou oporou. 

ČO VÁS ČAKÁ NA KURZE?
- Každá lekcia kurzu je zameraná na určitú časť chrbitce (krížová, drieková, hrudná a krčná)
- Cvičenie je zamerané na odbúranie bolestí chrbta a zlepšenie pružnosti chrbtice a ako prevencia proti problémom s chrbticou
- Posilníte si svaly panvového dna a naučíte sa správne dýchať
-  Kurz vám dá účinný návod ako nastoliť rovnováhu v tele a podporiť samoliečiace procesy.

ČO KURZOM ZÍSKATE?
- Osvojíte si správne držanie tela
- Zbavíte sa napätia v oblasti krížov, lopatiek, ramien a krčnej chrbtice
- Posilníte hlboké svalstvo v okolí chrbtice
- Predídete migrénam
- Zlepšíte vitalitu a obranyschopnosť vášho organizmu
- Zabránite tuhnutiu chrbtice a vzniku reumatických zmien v kĺboch
- Naučíte sa účinné cviky na uvoľnenie, stabilizovanie a posilnenie svalov krížovej, driekovej, hrudnej a krčnej chrbtice

Kurz jogy pre zdravý chbrát je vhodný pre začiatočníkov v joge ako aj pre pokročilých

CENA v zľave: 55 € pri registrácii a platbe do 18.01.
PLNÁ CENA: 65 € po dátume 18.01.
 

K dispozícii máme eko joga podložky na cvičenie, deky na relaxáciu a meditačné vankúše na sedenie.

 *Storno podmienky nájdete v sekcii FAQ
 

Tešíme sa na Vás. 

Prihlásiť sa na kurz