Masáž na odblokovanie emócii (Chi Nei Tsnag)

Cena: 
35€

Staroveká forma detoxifikácie, energetizovania a masáže brucha. Spája čínsku a thajskú masážnu techniku a meditáciu. Je vskutku odlišná od iných ozdravných metód.

Účinky: odstráňuje toxíny a negatívne emócie, odstraňuje primárnu príčinu preťaženia panvy a brucha, zlepšuje prekrvenie, tok lymfy a energie brucha a všetkých jeho orgánov. Slúži k znovuzískaniu vnútornej rovnováhy a spusteniu samouzdravovacích procesov.

Popis: Chi je životná energia. Prúdi cez energetické kanáliky, nervový systém, žily a lymfatické žľazy. Tieto systémy sa sústreďujú a krížia v brušnej dutine. Ich úlohou je kontrolovať stav životne dôležitých orgánov. Napätie, obavy a stres sa kumulujú počas dňa, mesiacov a rokov. Tieto negatívne pocity môžu spôsobovať emocionálne vypätie.  Výsledkom je postupná blokácia cirkulácie energie, čo môže mať za následok množstvo problémov, ako je napríklad insomnia /nespavosť/, zápcha, nadúvanie, zlé trávenie, intoxikácia organizmu, zlá kvalita pokožky a neschopnosť schudnúť. Emócie každého človeka sú prejavom vnútornej energie. Zablokované emócie, ktoré ak nespracujeme, ale naopak potlačíme alebo vytesníme, ich energia zostane uväznená v našom tele a blokuje určité orgány a iné systémy tela. Každý orgán je spojený s inou emóciou, napr. pečeň - frustrácia a hnev, obličky - strach, srdce - stres, pľúca - smútok, žalúdok a slezina - obavy. Brušná masáž stimuluje vnútorné systémy aby optimálne fungovali a pomohli telu zápasiť s chorobami a udržiavať dobré zdravie. Podporuje prúdenie Chi a tekutín v obehovom, lymfatickom a nervovom systéme, čím predchádza chronickým civilizačným ochoreniam.

Kontraindikácie: tehotenstvo, menštruácia, horúčka, rakovina

Cena:

35€ - 60 min

Rezervácie na tel č. 0944548849