Ing. Mário Gago (Mio)

Choroba povznáša.
Toto prastaré Čínske porekadlo stojí niekde na začiatku môjho príbehu. Od narodenia mám kratšiu jednu nohu, čo s pribúajúcimi rokmi postupne vyústilo až do bolesti chrbta, najmä krížov. Zo začiatku som sa stým nevedel vyrovnať, nedokázal som akceptovať skutočnosť, že budem navždy musieť niesť toto bremeno. A vtedy vstúpilo do môjho života staroveké učenie z východu, ktoré sa pozerá na človeka ako na celok. Že všetko čo sa nám teraz deje má nejaký pôvod v minulosti a to čo nás čaká sa tvorí práve teraz. Ak sa na svoju chorobu pozrieme ako na príležitosť posunúť sa niekam ďalej, otvorí sa nám nový svet. Choroba nás povznesie a my sa môžeme vydať novým smerom.
 
Začal som sa učiť vnímať vlastné telo, prostredníctvom jogy a meditácie. Zmenil som svoje stravovacie návyky a celkový životný štýl. V tej dobe som naďabil na automasáž, ktorú praktikujem dodnes ako výborný doplnkový liečebný a diagnostický prostriedok. Masáže ma oslovili natoľko, že vo mne vznikla túžba sa vzdelávať v tomto obore ďalej.
 
Pri potulkách juhovýchodnou Áziou som absolvoval akreditované kurzy Jogovej masáže a reflexnej masáže chodidiel vo svetovo uznávanej masážnej škole - Sunshine massage school, Chang Mai, Thajsko. Keďže myseľ priamo ovplyvňuje fyziologické funkcie tela každému orgánu v tele prislúcha iná emócia. Emócie sú energia, ktorá vzniká v danom orgáne. Ak nedokážeme prečistiť tieto emócie, táto energia sa zablokuje a negatívne pôsobí na funkciu príslušného orgánu. Na odblokovanie týchto emócií slúži špeciálna masáž brucha  a vnútorných orgánov – Chi Nei Tsang, ktorú som úspešne absolvoval pod vedením skúsenej masérky a liečitelky OhmSala v Thajsku. V Indii, kolísky jogy som zas do hĺbky precítil jedinečnosť a dôležitosť nášho dychu, pri študovaní dychových cvičení (Pranayam) priamo u indického jogína YogiRam v Rishikeshi. Po návrate na Slovensko som svoje vedomosti prehĺbil akreditovaným kurzom Športovej a klasickej masáže.
 
Skúsenosti a túžba pomáhať druhým priviedli mňa a moju manželku Miu k nápadu založiť Gemini Centrum. Unikátne spojenie zdravého pohybu vo forme Jogy s terapeuticko-ličebným systémom Jogovej masáže, tvoria komplexné riešenie pre civilizačné choroby modernej doby. Joga a masáž je pre všetkých bez ohľadu na fyzické, vekové či zdravotné obmedzenia. Každý si zaslúži poznať to šťastie z pocitu zdravia a ľahkého ducha.
 
Pri svojej práci pristupujem ku každému klientovi osobitne, nakoľko som si vedomý jedinečnosti každého z nás. Masáž tak prispôsobujem individuálnym potrebám každého klienta. Pre umocnenie liečebného procesu masáže využívam éterické vonné oleje, vzácne masážne oleje podporené terapeutickým účinkom relaxačnej hudby.
 
Doprajte si preto masáž, vyhraďte si kúsok času len pre seba a Vaše telo ale aj Vaša myseľ to vskutku ocení.
 
Vyberte si z našej ponuky masáži!