HYPERPOBYT

Cena: 
189 €

HYPERPOBYT - MEGA ZĽAVA - POSLEDNÉ 4 MIESTA VOĽNÉ
IBA ZA 189€

(zľavnené z 269€)

GO BEYOND YOUR LIMITS
@lesnázáhrada

Víkendový jogový pobyt /a omonoho viac/– Hyperpobyt

Vybrali sme pre vás miesto, ktoré je na slovenksu unikátne.  Pobyt sa bude konvať v Lesnej záhrade v obci Hrubý Štúr asi 30 km od Bratislavy.

Tento pobyt bude nielen joga pobytom, ale skutočným zážitkom, spojením tradičnej filozofie a jogy s moderným prístupom k životu. 
Dušu programu dávajú inštruktori. Mia, Mio a Matúš – sme tímom, ktorý ťa prevedie pobytom. Každý z nás má inú životnú cestu, no smerujeme k rovnakému cieľu a učíme to čo žijeme. Pomocou rôznych techník vedieme ľudí k seba-spoznávaniu. Citlivým prístupom a otvorenou komunikáciou vytvárame podmienky pre podporu procesov, ktoré umožňujú konfrontovať sa so sebou samým. Prekonať seba samého, prekonať svoje hranice sa môže zdať často náročné. Pre niekoho je výzvou vstúpiť do ľadovej vody, pre iného je rovnaká výzva sústrediť sa hodinu na svoj dych. Dostatok relaxu, vysvetlenie teórie a postupné uvedenie do praxe, to sú naše pracovné nástroje.

Zažijete spolu s nami rôzne druhy cvičení a meditácií. Vítaní sú všetci - úplní začiatočníci, ako aj pokročilí jogíni. 

INŠTRUKTORI:

Mia Gago Forgáčová - inštruktorka jogy

10 ročné skúsenosti s jogou a meditáciami. 
Absolvovala Akreditovaný kurz inštruktora Klasickej jogy vo Wise Yoga Living Academy, Thajsko. Ďalej akreditovaný kurz inštruktora Rui si Dutton, Thajskej jogy zameranej na prácu s menej mobilnými. A v kolíske Jogy - Indii, súkromne študovala jogové dychové techniky - Pranajámy u jogína YogiRam.
Akreditovaný kruz Power jogy v Yogo, Bratislava. 
Vzdelávací kurz Skolióza a pohybový aprát
Založila vlastné jogové štúdio - Gemini centrum v Trenčíne kde pôsobí ako lektorka

Ing. Mio Gago  - inštruktor meditácií a masér

15 ročné skúsenosti s meditáciami
Absolvoval akreditované kurzy Jogovej masáže a reflexnej masáže chodidiel vo svetovo uznávanej masážnej škole - Sunshine massage school, Chang Mai, Thajsko. Špeciálna masáž brucha  a vnútorných orgánov – Chi Nei Tsang, ktorú úspešne absolvoval pod vedením skúsenej masérky a liečitelky OhmSala v Thajsku. V Indii, kolísky jogy do hĺbky precítil jedinečnosť a dôležitosť nášho dychu, pri študovaní dychových cvičení (Pranayam) priamo u indického jogína YogiRam v Rishikeshi. Po návrate na Slovensko som svoje vedomosti prehĺbil akreditovaným kurzom Športovej a klasickej masáže. Založil jogovo-meditačné centrum - Gemini centrum v Trenčíne. Kde pôsobí ako masér a meditačný učiteľ.
10 rokov pravidelne navšetvoval budhistický kláštor Amaravati v Anglicku kde absolvoval nespočetne veľa meditačných zásedov pod vedením skúsených, svetovo uznávaných meditačných učiteľov a mníchov. Navštívil a nejaký čas strávil pobývaným v rôznych kláštroch v juhovýchodnej Ázii, kde sa venoval rozvoji mysli a meditačným praktikám. Tieto bohaté skúsenosti rozvíja ďalej ako učiteľ meditácií v Gemini Centre, Trenčín.

Matúž Žuffa - inštruktor metódy WMH

S Metódou Wima Hofa začal v roku 2018, o dva roky neskôr úspešne dokončil inštruktorský výcvik. Absolvoval výcvik TIR – Traumatic incident reduction na zmiernenie dopadu traumy na človeka. Zaoberá sa šermom, jazdením na koni pre potreby rôznych show a chodí rád pešo.

Celý objekt je rezervovaný pre potreby kurzu. V dokonale bezpečnom prostredí, v rámci uzatvorenej skupiny, si môžu účastníci nerušene vychutnať jogu, meditáciu, zvukoterapiu, Metódu Wima Hofa a chutné a výživné jedlo. Na pobyte získaš poznatky, ktoré Ti pomôžu oslabiť nefunkčné vzorce správania, pomôžu Ti prekonať strach zo známeho aj neznámeho, strach, ktorý často bráni prežívať život naplno. Na pobyte bude množstvo aktivít. Pestrí program ponúka možnosť osvojiť si a zdokonaliť sa v technikách, ktoré precvičia telo, myseľ a v metaforickom zmysle otvoria srdce. Práve možnosť vyskúšať si postupy viacerých metód považujeme za kľúčové. Z vlastnej praxe vieme, že napríklad jogové ásany sú vhodné pre rozohriatie sa pred ľadovým kúpeľom. Ľadový kúpeľ prirodzene dostane myseľ človeka do prítomnosti a tento stav obohacuje zážitok z meditácie s tibetskými misami. Tieto postupy sa vzájomne podporujú a zefektívňujú ich pozitívny účinok.

Vegetariánske chutné a výživné jedlá Ti dodajú energiu. Zabezpečená je plná penzia.

Budeme sa zabávať v prostredí unikátneho farmárskeho komplexu Lesná Záhrada, kde sa budete cítiť doslova ako v raji - okrem útulných izieb, spoločenskej miestnosti – čajovne, skvostnej seminárky a chutnej organickej stravy v podobe plnej penzie, budeme mať k dispozícii prírodné jazierko a okolitý lužný les. 
Miesto na osobnostný rozvoj a aktívny oddych ako stvorené. 

PROGRAM:

1 x Teória a Dychové techniky WHM
3 x Otužovanie
3 x Joga
2 x Meditácia a soundhealing
1 x Prednáška o meditácii
2 x Ubytovanie v 2 - 3 lôžkových izbách
s plnou penziou (vegetariánska strava)
Neobmedzený vstup do sauny
Voda s minerálmi a čajovňa k dispozícii počas celého pobytu
Parkovanie v objekte
Celý objekt vyhradený len pre nás (súkromie, bezpečie a sila komunity)

PIATOK - NEDEĽA / 18. - 20.06.2021

Cena:
POSLEDNÉ 4 MIESTA VOĽNÉ IBA ZA 189€  (zľava z plnej sumy - 269 €)

Rezervácie: hyperpobyt@geminicentrum.sk / 0944 548 885

DOPRAVA:
Individuálne

UBYTOVANIE:
Lesná záhrada, 903 01 Hrubý Šúr
 

Zobraziť v novinkách: 

Nie