CACAO HEALING CEREMONY: LEVIA BRÁNA - Precitni do svojej pravdy

Cena: 
€30

CACAO HEALING CEREMONY: LEVIA BRÁNA - Precitni do svojej pravdy
26.7. nám začal májsky galaktický nový rok a oficiálne sa otvoril portál Levej brány, ktorú poznali a slávili napríklad už v dávnom Egypte, ktorý bude vrcholiť 8.8.
Silná Levia energia a symbolika nových začiatkov nás v tejto dobe vyzýva, aby sme odhalili silu nášho vnútorného slnka. Aby sme žiaru našej duše znovu potvrdili a prejavili i navonok.

S láskou ťa pozývame na unikátnu CACAO HEALING CEREMONY, tentokrát na tému "Precitni do svojej pravdy".
Pomocou kakaovej medicínky sa napojíme na našu dušu, srdce a pravdivý potenciál, ktorý v sebe nosíme ukrytý. pozrieme sa na poslanie, ktoré sme sem na zem prišli naplniť.
Precítime a precitneme do pravdy o tom, kým naozaj sme, kam kráčame a kde na tejto ceste práve teraz sme. Zahĺbime sa do srdca, aby nám ukázalo pravdu - čo mám v sebe liečiť? Čo ešte potláčam? Ktorej časti sa mám venovať a čo si pýta moju pozornosť?

Otvoríme sa kráse, sile a jedinečnosti, ktorá je v nás, ktorá už je našou súčasťou.

O CACAO HEALING CEREMONY

Každá osoba je jedinečná a potýka sa s vlastným „batohom“ situácií, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť (niekto by to mohol nazvať i problémami ). V dobe súčasného konzumu a odvrátenia sa od seba samých sme prišli do bodu, kedy sebaláska je obohratý pojem, ktorý paradoxne nedokážeme brať osobne a správne ho uchopiť v náš prospech. Žijeme rýchlym spôsobom života plným povinností, stresu, nabitého programu do poslednej minúty. Plný chaotických myšlienok, žitia v minulosti či v ďalekej budúcnosti. Robíme VŠETKO, úplne všetko. Až na jednu podstatnú vec – nežijeme v prítomnosti, tu a teraz. Život nám uniká pomedzi prsty, hoci sme si vedomí toho, že minulosť i budúcnosť sú len ilúzia a jediné čo existuje je prítomnosť. Napriek tomu sa vyhýbame myšlienkam na túto pravdu a ďalej žijeme urýchlené, konzumom presiaknuté a málo spokojné životy s absenciou lásky, vďačnosti, pokory a hojnosti.

100% kakao je silná medicína, ktorá otvára srdce práve láske a vďačnosti. Aj v domácom prostredí bez ceremoniálneho pitia cítite veľmi silné a zreteľné účinky – ste aktívnejší, vnútorne pokojnejší a citeľne šťastnejší. Niektoré odrody sú určené na hlbokú vnútornú prácu a môžete pociťovať chuť izolovať sa od spoločnosti, pri iných, naopak, máte chuť objať celý svet. Viac o kakau sa dozviete aj v podcaste Hodinový guru v časti s názvom „O 100% ceremoniálnom kakau, ktoré vás môže natrvalo urobiť zdravými a šťastnými“. Podcast si vypočujete na spotify alebo webovej stránke tiskova.sk.

Ceremónia bude prebiehať formou hlbokej vedenej meditácie, na ktorú vás pripraví Mio svojimi dychovými cvičeniami. Meditácia ktorá bude sprevádzaná soundhealingom - tibetskými i krištáľovými misami, ďalšími rezonančnými nástrojmi a ohňovou ceremóniou. Prítomné budú teda silné mužské i ženské energie, vďaka čomu sa dopracujeme k ich nádhernej harmónii. Tento proces podporí pitie silných, signifikantných a silne transformačných druhov kakaa – presné odrody vyberáme v daný deň a na stretnutí vám o nich povieme viac. Chýbať však nebude ani úvodné zasvätenie a záverečné zdieľanie.
Kakaové ceremónie sú pre nás „živým organizmom“ a často dopĺňame a jemne meníme program priamo na mieste na základe nacítenia sa na účastníkov.

Prečo je tento rituál pre vás dôležitý a môže byť kľúčovým?

Rituály boli v minulosti u našich predkov neoddeliteľnou súčasťou ich života. Pomáhali ľuďom prejsť náročnými obdobiami a dôležitými životnými miľníkmi. Od istého času sa v „modernom“ svete začali strácať a nahradila ich konzumná nevedomá spoločnosť. V súčasnosti sa opäť učíme to, čo sme vedeli, no zabudli a prinavraciame sa k vlastným koreňom a prirodzenosti.

Prečo práve kakao?

Mezoamerické kultúry objavili kakao už pred 3500 rokmi. Už vtedy bolo veľmi vzácne, využívalo sa ako platidlo a pila ho prevažne elita. Hlavnou látkou kakaa je Teobromín, ktorý má povzbudzujúce účinky a prekladá sa doslova ako Jedlo Bohov. Obsahuje veľa antioxidantov, vitamínov, okysličuje nervový systém a uvoľňuje svalstvo. Postupne sa vďaka nemu dajú instantne liečiť rôzne blokácie, ktoré vedia v človeku kolovať aj desiatky rokov. Tento zážitok a terapiu s nadšením chceme zdieľať aj s tebou.

Pred podujatím odporúčame byť na ľahkej strave, aspoň 4 hodiny nepiť kávu a dodržiavať pitný režim pred i po ceremónii.

Stačí si priniesť úsmev, lásku v srdci, pohodlné oblečenie a o všetko ďalšie sa postaráme.
Môžeš si priniesť i vlastné krištály a amulety na dobitie.

Dátum a čas: 11.8. 2022 od 18.00 do 21.00

Cena 30€
(platba na mieste možná len v hotovosti, nutné je prihlásenie sa cez správu)
info@geminicentrum.sk

Ceremóniou vás budeme sprevádzať my, Miška Tišková, Dari Szép a Mio Gago.

POZOR! Pre správnu rezerváciu miesta je potrebné vopred sa prihlásiť prostredníctvom správy buď jednému z vyššie menovaných alebo na Cacao healing ceremony či sprácou do Gemini centra!

V prípade otázok radi poradíme.

Tešíme sa na teba!

Zobraziť v novinkách: 

Nie